Drodzy Rodzice!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wieleniu informuje, iż 24 grudnia 2020 (WIGILIA) Przedszkole jest nieczynne- pracownicy wykorzystują wolne za święto Bożego Narodzenia przypadające w sobotę zgodnie z Kodeksem Pracy.

Proszę się określić do dnia 15.12.2020, czy Państwa dziecko będzie chodziło do Przedszkola w dniach 21,22,23 grudnia 2020 oraz po świętach Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem tj. 28,29,30,31 grudnia 2020 r.

(NIE MA ODPISÓW) TAK JAK PAŃSTWO ZDEKLARUJECIE TAK NALICZYMY ODPŁATNOŚĆ. NIE MA MOŻLIWOŚĆI ZWROTU ZA NIEOBECNOŚĆ)

Informację o tym czy Państwa dziecko będzie chodziło w wyżej wymienionych dniach proszę przesłać w wiadomości SMS na numer 513963375 ( Kondera Lucyna)

Zajęcia będą odbywały się w grupach łączonych.

Jest to niezbędna informacja do naliczenia Państwu odpłatności za miesiąc

grudzień 2020 r. ponieważ kończy się rok kalendarzowy oraz musimy zabezpieczyć żywienie.

Informacje o wysokości odpłatności za miesiąc grudzień 2020 otrzymacie Państwo SMS.

Jerzy Kośmider