Szanowni Państwo !!!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 r. o godz. 8:00 zgodnie z wytycznymi MEN, GIS, MZ dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek.

Nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, zamiast tego każda z klas spotka się z wychowawcą w przydzielonej klasie.

Wyjątek stanowi klasa 1a która spotka się z wychowawcą w sali gimnastycznej (jeden rodzic – jeden uczeń)

Przydział sal lekcyjnych:

Sala 5 – klasa 8a                             Sala 9 – klasa 4a

Sala 2 – klasa 2a                        Sala 6 – klasa 7a

Sala 3 – klasa 3a                        Sala 7 – klasa 6a

Sala 4 – klasa 8b                        Sala 8 – klasa 7b

Proszę o przestrzeganie reżimu sanitarnego: uczniowie wchodząc mają zakryte usta maseczką lub przyłbicą oraz dezynfekują ręce, rodzice obowiązkowo maseczki lub przyłbica oraz dezynfekują ręce. Wszyscy zachowują odległość 2 m od siebie.