INFORMACJA

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Krzyżu Wlkp. oferuje różnorodne formy wsparcia dzieciom, młodzieży, ich rodzicom i nauczycielom, także w sytuacjach kryzysowych

W celu skorzystania z pomocy należy skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo i umówić się  na termin konsultacji/porady lub innej formy wsparcia.

Kontakt:

Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna

Wojska Polskiego 73

64-761 Krzyż Wielkopolski

www.pppkrzyz.pl

telefon: 67 2565143 w godzinach: od 7.30-15.30

Gmina Wieleń informuje, iż Zarządzeniem Nr 4/2021 Burmistrza Wielenia z dnia 11 stycznia 2021r. został ustalony harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2021/2022 do przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których gmina Wieleń jest organem prowadzącym.
Ważne dla rodziców:
1. W terminie od 10 lutego 2021r. do 25 lutego 2021r. (do godz. 15.00) rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola lub oddziałów przedszkolnych składają deklarację kontynuowania wychowania przedszkolnego - w załączeniu deklaracja.
2. W terminie od 26.02.2021r do 16.03.2021r. (do godz. 15.00) odbywa się składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych - w załączeniu wniosek o przyjęcie do przedszkola lub oddziału przedszkolnego.
Deklarację kontynuowania wychowania przedszkolnego lub wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego można pobrać również w placówkach oświatowych.

Przemysław Grześkowiak
SAO Wieleń

Plików:
Wniosek o przyjęcie dziecka 2021 - przedszkole GORĄCY
Data 2021-01-14 Wielkość pliku 156.38 KB Pobieranie 108 Pobierz

Drodzy Rodzice!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wieleniu informuje, iż 24 grudnia 2020 (WIGILIA) Przedszkole jest nieczynne- pracownicy wykorzystują wolne za święto Bożego Narodzenia przypadające w sobotę zgodnie z Kodeksem Pracy.

Proszę się określić do dnia 15.12.2020, czy Państwa dziecko będzie chodziło do Przedszkola w dniach 21,22,23 grudnia 2020 oraz po świętach Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem tj. 28,29,30,31 grudnia 2020 r.

(NIE MA ODPISÓW) TAK JAK PAŃSTWO ZDEKLARUJECIE TAK NALICZYMY ODPŁATNOŚĆ. NIE MA MOŻLIWOŚĆI ZWROTU ZA NIEOBECNOŚĆ)

Informację o tym czy Państwa dziecko będzie chodziło w wyżej wymienionych dniach proszę przesłać w wiadomości SMS na numer 513963375 ( Kondera Lucyna)

Zajęcia będą odbywały się w grupach łączonych.

Jest to niezbędna informacja do naliczenia Państwu odpłatności za miesiąc

grudzień 2020 r. ponieważ kończy się rok kalendarzowy oraz musimy zabezpieczyć żywienie.

Informacje o wysokości odpłatności za miesiąc grudzień 2020 otrzymacie Państwo SMS.

Jerzy Kośmider

Szanowni Państwo !!!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 r. o godz. 8:00 zgodnie z wytycznymi MEN, GIS, MZ dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek.

Nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, zamiast tego każda z klas spotka się z wychowawcą w przydzielonej klasie.

Wyjątek stanowi klasa 1a która spotka się z wychowawcą w sali gimnastycznej (jeden rodzic – jeden uczeń)

Przydział sal lekcyjnych:

Sala 5 – klasa 8a                             Sala 9 – klasa 4a

Sala 2 – klasa 2a                        Sala 6 – klasa 7a

Sala 3 – klasa 3a                        Sala 7 – klasa 6a

Sala 4 – klasa 8b                        Sala 8 – klasa 7b

Proszę o przestrzeganie reżimu sanitarnego: uczniowie wchodząc mają zakryte usta maseczką lub przyłbicą oraz dezynfekują ręce, rodzice obowiązkowo maseczki lub przyłbica oraz dezynfekują ręce. Wszyscy zachowują odległość 2 m od siebie.

„W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH” – WYGRAJMY Z COVID RAZEM!

Akademia Piłkarska Reissa działając pod Patronatem Pani Elżbiety
Rybarczyk Burmistrz Wielenia wychodzi naprzeciw problemom związanym z
COVID-19 oraz obostrzeniom Sanepidu. Biorąc pod uwagę fakt, iż ruch na
świeżym powietrzu jest NIEZBĘDNY do prawidłowego rozwoju zarówno