Szanowni Państwo !!!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 r. o godz. 8:00 zgodnie z wytycznymi MEN, GIS, MZ dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek.

Nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, zamiast tego każda z klas spotka się z wychowawcą w przydzielonej klasie.

Wyjątek stanowi klasa 1a która spotka się z wychowawcą w sali gimnastycznej (jeden rodzic – jeden uczeń)

Przydział sal lekcyjnych:

Sala 5 – klasa 8a                             Sala 9 – klasa 4a

Sala 2 – klasa 2a                        Sala 6 – klasa 7a

Sala 3 – klasa 3a                        Sala 7 – klasa 6a

Sala 4 – klasa 8b                        Sala 8 – klasa 7b

Proszę o przestrzeganie reżimu sanitarnego: uczniowie wchodząc mają zakryte usta maseczką lub przyłbicą oraz dezynfekują ręce, rodzice obowiązkowo maseczki lub przyłbica oraz dezynfekują ręce. Wszyscy zachowują odległość 2 m od siebie.

„W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH” – WYGRAJMY Z COVID RAZEM!

Akademia Piłkarska Reissa działając pod Patronatem Pani Elżbiety
Rybarczyk Burmistrz Wielenia wychodzi naprzeciw problemom związanym z
COVID-19 oraz obostrzeniom Sanepidu. Biorąc pod uwagę fakt, iż ruch na
świeżym powietrzu jest NIEZBĘDNY do prawidłowego rozwoju zarówno
fizycznego, jak i psychicznego dzieci, chcemy zaproponować Państwu (po
części odciążając Państwa placówkę) zajęcia sportowo-ruchowe dla dzieci
od 4-go roku życia do czwartej klasy Szkoły Podstawowej. Treningi
odbywać się będą dla wszystkich chętnych uczniów z Państwa placówki od
września do października 2020 CAŁKOWICIE za darmo! Możliwe jest kilka
wariantów zajęć w zależności od decyzji Dyrekcji, Nauczycieli
prowadzących klasy / grupy oraz samych Rodziców dzieci:

Szanowni Rodzice!

Drodzy uczniowie dojeżdżający autobusami do placówek oświatowych w roku szkolnym 2020/2021!

W związku z obowiązkiem zakrywania ust i nosa w transporcie zbiorowym, w tym również w trakcie dowozów szkolnych, co wynika z zapisów § 24 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020r. (Dz.U. z 2020r. poz. 1356) zwracam się do Państwa o zasłanianie przez Wasze dzieci ust i nosa w trakcie dowozów i odwozów szkolnych. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów, w dniu 1 września opiekunowie w trakcie przewozów przekażą każdemu dziecku maseczkę wielokrotnego użytku. W momencie zagubienia maseczki, obowiązkiem rodziców będzie wyposażenie dziecka w wymaganą osłonę ust i nosa. Proszę o regularnie przypominanie dziecku o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i higieny w trakcie przewozów.

Z wyrazami szacunku:

Przemysław Grześkowiak

dyrektor

Samorządowej Administracji Oświatowej w Wieleniu

DOWOZY SZKOLNE OD 02.09.2020r.

AUTOBUS 1 (PK) I. Ś.

AUTOBUS 2 (PK) H. S.

Wieleń 7.00 - Nowe Dwory 7.15 (przystanek przy posesji 85-88) - Nowe Dwory 7.23 (pierwszy przystanek od Jędrzejewa) - Nowe Dwory 7.30 - Folsztyn (do SP1 i ZS) 7.33 - Kałądek (do SP1 i ZS) 7.38 - Wieleń SP2 7.45 (uczniowie do klasy V SP1 i ZS z kierunku Mniszek, Herburtowo, Marianowo i Osiedla Prawobrzeżnego) - Wieleń ZS 7.55 - Wieleń SP1 7.56 - Wieleń 8.00

AUTOBUS 3 (PK) R. Sz.

Wieleń 6.55 - Kuźniczka 7.10 - Kocień Usypisko 7.15 - Kocień Wieś 7.25 - Dzierżążno OP 7.35 – Dzierżążno SP 7.37 - Wieleń SP2 7.45 - Wieleń ZS 7.55 - Wieleń 8.00

UWAGA: Dzieci dotychczas uczęszczające do oddziałów przedszkolnych Gminnego Przedszkola w Wieleniu przy ulicy Sosnowej (tj. z miejscowości: Folsztyn, Kałądek, Nowe Dwory, Marianowo, Mniszek i Herburtowo) z dniem 1 września 2020r. wysiadają przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Wieleniu)!