I ETAP:

Jesteśmy aktywni w pandemii – dbamy o nasz rozwój fizyczny! Nasze Przedszkole przy współpracy z Akademią Piłkarską Reissa zaprasza na zapoznawcze, niezobowiązujące treningi dla dzieci w wieku 3-4 oraz 5-6 lat. 

Daty treningów:

Środy: 27 stycznia oraz 3 lutego od godziny  17.00 do godziny 18.00 

Piątki: 29 stycznia oraz 5 lutego od godziny 17.00 do godziny 18.00

II ETAP:

Jesteśmy aktywni w pandemii – dbamy o nasz rozwój fizyczny! Nasze Szkoła przy współpracy z Akademią Piłkarską Reissa zaprasza na zapoznawcze, niezobowiązujące treningi dla dzieci w wieku 7-9 oraz 10-12 lat. 

Daty treningów:

Środy: 17 oraz 24 lutego od godziny  18.15 do godziny 19.30 

Piątki: 19 oraz 26 lutego od godziny 18.15 do godziny 19.30

 

Miejsce treningów:

 Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Jaryńska 7a w Wieleniu.

 

„Wystarczy, że każdy chętny przedszkolak / uczeń zabierze ze sobą zwykły strój sportowy (koszulka, spodenki, buty do biegania). Udział może wziąć każde chętne dziecko, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy z naszej placówki!  To nic nie kosztuje i służy wspólnej zabawie i integracji naszych grup przedszkolnych / szkolnych! Zajęcia prowadzi dwóch trenerów i mają formę ogólnorozwojową służącą aktywności fizycznej dzieci oraz nauki gry w piłkę nożną dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy”

Proszę potwierdzić udział  (rezerwując miejsce na treningu) pod nr telefonu: 502136800

 

APR REISSA LADIES WIELEŃ

Tworzymy drużynę dziewczynek!

Zapraszamy Wszystkie chętne dziewczynki chodzące do Przedszkola na treningi zapoznawcze 3 lutego (środa) oraz 5 lutego (piątek) na godzinę 17.00. Treningi potrwają po 60 min.

Zapraszamy Wszystkie chętne dziewczynki chodzące do Szkoły Podstawowej na treningi zapoznawcze 3 lutego (środa) oraz 5 lutego (piątek) na godzinę 18.15. Treningi potrwają po 75 min.