W dziale Zasoby/Pliki do pobrania zostały opublikowane informacje dotyczące zbliżającego się egzaminu gimnazjalnego.

Wszystkich zainteresowanych uczniów oraz rodziców prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami.

ZOBACZ

Dnia 02.02.2018 r. uczniowie z klasy Va wraz z wychowawcą i rodzicami wyjechali na wycieczkę do kina i na kręgle. Z relacji rodziców i uczniów wynika, że wszyscy świetnie się bawili. Opiekunem wycieczki był również ks. Grzegorz Grabowski.
Informacje i zdjęcia przesłane przez panią Ewelina Dobkowska. Dziękujemy!

W ramach Tygodnia Bezpiecznego Internetu rozstrzygnięty został konkurs pt. " Bezpieczny internet", który zorganizowała pani A. Więckowska - nauczycielka plastyki. Wyniki prezentujemy poniżej. Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

W środę 07.02.2018 r. uczniowie z klas IVa i IVb wraz ze swoimi wychowawczyniami oraz rodzicami uczestniczyli w wycieczce integracyjnej na Termy Tarnowskie. Podczas 3 godzinnego pobytu każdy mógł znaleźć dla siebie moc atrakcji, w tym zjazd multimedialną zjeżdżalnią. Wszyscy uczestnicy wrócili cali i zdrowi do domu, z niezapomnianymi wrażeniami.
Organizatorkami wyjazdu były panie A. Więckowska i M. Filipiak.

To jest przykładowy opis alternatywny obrazka.

W tym dziale wiadomości będą na bieżąco publikowane informacje i aktualności przeznaczone dla uczniów.

W niedzielę 26 listopada br. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Wieleniu pojechali do Poznania na mecz ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Płock. Przed meczem uczniowie mieli czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Uczniowie zajęli miejsca na Trybunie ANIOŁY, tuż obok murawy, gdzie z bliska mogli podziwiać rywalizację podczas meczu, a także przygotowanie zawodników oraz rozgrzewkę zawodników rezerwowych w trakcie meczu. Pojedynek piłkarski zakończył się wynikiem 2:1 dla „Kolejorza", a po nim do trybun podeszli zawodnicy, w tym również maskotki Lecha Poznań, przybić „piątki” z naszymi uczniami za wspaniałe kibicowanie.

Wyjazd na mecz odbył się dzięki inicjatywie nauczycieli wychowania fizycznego.

M. Duhr