I ETAP:

Jesteśmy aktywni w pandemii – dbamy o nasz rozwój fizyczny! Nasze Przedszkole przy współpracy z Akademią Piłkarską Reissa zaprasza na zapoznawcze, niezobowiązujące treningi dla dzieci w wieku 3-4 oraz 5-6 lat.

Daty treningów:

Środy: 27 stycznia oraz 3 lutego od godziny  17.00 do godziny 18.00

Piątki: 29 stycznia oraz 5 lutego od godziny 17.00 do godziny 18.00

II ETAP:

Jesteśmy aktywni w pandemii – dbamy o nasz rozwój fizyczny! Nasze Szkoła przy współpracy z Akademią Piłkarską Reissa zaprasza na zapoznawcze, niezobowiązujące treningi dla dzieci w wieku 7-9 oraz 10-12 lat.

Daty treningów:

Środy: 17 oraz 24 lutego od godziny  18.15 do godziny 19.30

Piątki: 19 oraz 26 lutego od godziny 18.15 do godziny 19.30

Miejsce treningów:

Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Jaryńska 7a w Wieleniu.

W dziale Zasoby/Pliki do pobrania zostały opublikowane informacje dotyczące zbliżającego się egzaminu gimnazjalnego.

Wszystkich zainteresowanych uczniów oraz rodziców prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami.

ZOBACZ

Dnia 02.02.2018 r. uczniowie z klasy Va wraz z wychowawcą i rodzicami wyjechali na wycieczkę do kina i na kręgle. Z relacji rodziców i uczniów wynika, że wszyscy świetnie się bawili. Opiekunem wycieczki był również ks. Grzegorz Grabowski.
Informacje i zdjęcia przesłane przez panią Ewelina Dobkowska. Dziękujemy!

W ramach Tygodnia Bezpiecznego Internetu rozstrzygnięty został konkurs pt. " Bezpieczny internet", który zorganizowała pani A. Więckowska - nauczycielka plastyki. Wyniki prezentujemy poniżej. Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

W środę 07.02.2018 r. uczniowie z klas IVa i IVb wraz ze swoimi wychowawczyniami oraz rodzicami uczestniczyli w wycieczce integracyjnej na Termy Tarnowskie. Podczas 3 godzinnego pobytu każdy mógł znaleźć dla siebie moc atrakcji, w tym zjazd multimedialną zjeżdżalnią. Wszyscy uczestnicy wrócili cali i zdrowi do domu, z niezapomnianymi wrażeniami.
Organizatorkami wyjazdu były panie A. Więckowska i M. Filipiak.

To jest przykładowy opis alternatywny obrazka.

W tym dziale wiadomości będą na bieżąco publikowane informacje i aktualności przeznaczone dla uczniów.