II ETAP AKCJI „JESTEŚMY AKTYWNI W PANDEMII”:

„Jesteśmy aktywni w pandemii – dbamy o nasz rozwój fizyczny! Nasza Szkoła / Przedszkole przy współpracy z Akademią Piłkarską Reissa zaprasza na zapoznawcze, niezobowiązujące treningi dla dzieci w wieku 3-6; 7-9 oraz 10-12 lat.”

Ostatnie 2 tygodnie lutego (od 15.02.2021 począwszy) to ciąg dalszy naszej Akcji – jej II Etap, tym

razem zarówno dla „PRZEDSZKOLAKÓW” (dzieci od 3go roku życia) jak i dla dzieci chodzących już do

SZKOŁY PODSTAWOWEJ do klas 1-4 (a nawet do klas 5 i 6).

!! ZAPRASZAMY !! na całkowicie darmowe treningi które odbywać się będą na Hali Widowiskowo-

Sportowej przy ul. Jaryńskiej w Wieleniu. Poniżej harmonogram treningów:

1. Dzieci z przedszkoli:

- chłopcy: środy i piątki trening godzina 17.30-18.30

- dziewczynki: środy i piątki trening godzina 16.30-17.30 (trening LADIES grupa A)

1.   Dzieci ze szkół podstawowych (klasy 1-3):

- chłopcy (klasa 1-3): środy i piątki trening godzina 18.30-19.30

- dziewczynki (klasa 1-3): środy i piątki trening godzina 18.30-19.30 (trening LADIES grupa B)

1.   Dzieci ze szkół podstawowych (klasy 4-6):

- chłopcy (klasa 4-6): wtorki trening godzina 16.30-18.00 i czwartki trening godzina 15.00-16.15

- dziewczynki (klasa 4-6): środy i piątki trening godzina 18.30-19.30 (trening LADIES grupa B)

Miejsce treningów:

Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Jaryńska 7a w Wieleniu

„Wystarczy, że każdy chętny przedszkolak / uczeń zabierze ze sobą zwykły strój sportowy (koszulka, spodenki, buty do biegania). Udział może wziąć każde chętne dziecko, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy z naszej placówki!  To nic nie kosztuje i służy wspólnej zabawie i integracji naszych grup przedszkolnych / szkolnych! Zajęcia prowadzi dwóch trenerów i mają formę ogólnorozwojową służącą aktywności fizycznej dzieci oraz nauki gry w piłkę nożną dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy”

Proszę potwierdzić udział  (rezerwując miejsce na treningu) pod nr telefonu: 502136800

APR REISSA LADIES WIELEŃ - Dwie drużyny TYLKO dla DZIEWCZYNEK !!!

Zapraszamy Wszystkie chętne dziewczynki chodzące do Przedszkola na treningi zapoznawcze w środy oraz piątki na godzinę 16.30. Treningi trwają po 60 min.

Zapraszamy Wszystkie chętne dziewczynki chodzące do Szkoły Podstawowej na treningi zapoznawcze w środy oraz piątki na godzinę 18.30. Treningi trwają po 75 min.