JESIENNY ZAWRÓT GŁOWY

Samorząd Uczniowski oraz  Rada Rodziców 25 października 2022 r. wspólnie zorganizowali dla uczniów naszej szkoły imprezę pod nazwą „Jesienny zawrót głowy”.

Następnie Rada Rodziców zorganizowała na „Grabówce” grilla. Paniom przygotowującym kiełbaski, pieczywo i napoje oraz Panom pilnującym grilla należą się płynące z serca podziękowania.

Na koniec dziewczęta i chłopcy radośnie bawili się kolorowymi liśćmi. To był wspaniały dzień, pełen zabawy i uśmiechów dzieci.

Paulina Kośmider

Małgorzata Opalińska