ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Dzieci z oddziałów przedszkolnych rok szkolny 2023/2024 rozpoczynają 1 września 2023 r. Zapraszamy dzieci zgodnie z godziną podaną we wniosku przyjęcia dziecka do przedszkola.

Informujemy rodziców dzieci dojeżdżających do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 w Wieleniu autobusem, że 1 września 2023 r. nie będzie dowozów i odwozów. Proszę zapewnić dzieciom tego dnia dowóz i odwóz we własnym zakresie.

Dowozy i odwozy w dniu 4 września 2023 r.

W tym dniu będzie jeden dowóz i jeden odwóz o godz. 10:00 według niżej zamieszczonego rozkładu

INFORMACJA O WYPRAWCE PRZEDSZKOLNA DLA DZIECI KTÓRE PIERWSZY RAZ BĘDĄ UCZĘSZCZAŁY DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH !!!!

Pakiet higieniczny: opakowanie chusteczek higienicznych, kartonik chusteczek suchych. Pakiet higieniczny proszę przynosić raz w miesiącu.
Wyprawka: ryza papieru ksero, blok kolorowy i techniczny, blok techniczny biały, opakowanie plasteliny, wycinanka, kredki drewniane „Bambino”, kredki świecowe ” Bambino”, 1 ołówek „miękki” czyli HB lub inny wygodny dla dziecka, gumka do ścierania, 2 razy klej w sztyfcie, klej magic, pędzelek cienki i gruby, temperówka, brystol kolor dowolny
Do szatni: rzeczy na przebranie [ w tym bielizna], kapcie podpisane

Skip to content